Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego - Lotnisko w Jeżyce Poznań

Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego - Lotnisko wJeżyce Poznań 4 Lotnisko at Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska.Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje Lotnisko: ad-dress, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki i więcej
4/5
Ocena na podstawie 9 recenzje
 • Polska Wojewodztwo Wielkopolskie

  Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego

 • firma

  Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego

  Prześlij zdjęcie swojej firmy

  Lotnisko w Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Lotnisko:adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki i więcej.

  Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska Jeżyce Poznań Wojewodztwo Wielkopolskie 60-189 Polska
  Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska Jeżyce Poznań Wojewodztwo Wielkopolskie 60-189 Polska

  Łączność

  Kod pocztowy:

  60-189

  Województwo:

  Wojewodztwo Wielkopolskie

  Miasto:
  Jeżyce Poznań
  Telefon:
  +48 61 849 23 4
  Kategorie:
  Lotnisko
  Adres:

  Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska

  O Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego

  Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego to Polska Lotnisko oparte na Wojewodztwo Wielkopolskie, Jeżyce Poznań. Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego znajduje się na Bukowska 285, 60-189 Poznań, Polska

  Proszę o kontakt Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiegoz wykorzystaniem poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, e-mail, Facebook. OdnaleźćPort Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego godziny otwarcia i wskazówki dojazdu lub mapa. Znajdź prawdziwe recenzje i oceny klientów lub napisz własną recenzję.

  Czy jesteś właścicielem?
  Możesz dokonać zmiany w firmie:
  Edytuj tę strone

  Recenzje o Port Lotniczy Poznań Ławica Im Henryka Wieniawskiego:

  2016.08.29

  Filip

  Na kontroli bezpieczenstwa stłukli mi szkło hartowane w telefonie, nie ze mi jakoś szkoda, ale jednak to pokazuje, ze nawet elektroniki sie nie szanuje na tym lotnisku.

  2015.09.02

  Ada

  Gratulacje dla władz lotniska za krytyczne myślenie i troskę o klientów oraz pazerność. Przed rozbudową nie było takich problemów.

  2015.07.09

  Monika

  Ponadto nieszczęśliwe zepsuł mi się zamek w walizce podrecznej tuz przed kontrola i powiedziano mi ze nie mogą mi pomoc, dzwoniłam na infolinie i powiedzieli mi, ze nie maja jak mi ofoliowac mi walizki i w ogóle nie są mi w stanie pomoc. Przydałoby się jakieś zainteresowanie podróżnymi, chociaż propozycja owinięcia taśma, żeby bagaż jakoś wytrzymał lot. Dałabym zero gwiazdek, gdyby była taka możliwość

  2015.02.25

  Bartłomiej

  Od tamtego czasu lotnisko cały czas jest rozbudowywane i to zarówno, jeżeli chodzi o obsługę linii i kierunków lotniczych, a także rozbudowuje swoją infrastrukturę. W chwili obecnej poznański port lotniczy obsługuje ruch powietrzny zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Oprócz stałych kierunków lotów dużym powodzeniem cieszą się loty czarterowe do państw atrakcyjnych turystycznie.

  2014.08.29

  Lukas

  Mogliby trochę poprawić spraw organizacyjnych, a potem poszerzyć liczbę połączeń, ale nie jest tak źle jak piszą niektórzy. Podróż wspominam pozytywnie, choć był to mój pierwszy lot samolotem, więc miałem nieco obaw.

  2014.06.08

  Kasia

  Jak odebrać samochodem pasażera po przylocie ? BRAK TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Wszędzie zakazy albo dodatkowo płatny parking lub kolejka taxi blokująca dojazd. SKANDAL. Ponad to limit czasu na wjazd 10 minut - co przy tym w/w BURDELU czyni niemożliwym zmieszczenie się w tym limicie czasowym i dodatkowo gratis blokada na bramce i problemy na wyjeździe z lotniska. Ewenement na skalę światową.

  2014.04.05

  Jacob

  Port Lotniczy Poznań – Ławica nosi imię wybitnego polskiego skrzypka i kompozytora Henryka Wieniawskiego. Imię nadano 29 października 2006 roku w dniu finału popularnego konkursu skrzypcowego. Początkowo patronem lotniska miał być Ignacy Jan Paderewski, jednak koncepcja ta upadła, gdyż wcześniej władze Bydgoszczy nazwały port lotniczy w swoim mieście właśnie jego imieniem.

  2013.09.03

  Mike

  Brak możliwości podjechania taksówka pod wejście, gdzie oddaję się bagaż rejestrowany do luku. Co dziwne tylko przy tym wejsciu stoją wózki bagazowe. Przeważnie mam kilka torb i muszę biegać po lotnisku, żeby przyprowadzic wózek bagazowy pod wejscie na odloty. Taksówka czeka, a rachunek rośnie. Nadmieniam, że taksówki nie chcą podjezdzac pod środkowe wejście, gdyż panowie z WRD i miejscowy patrol Policji wypisują z uśmiechem mandaty. Dziwna i chora sytuacja.... Proszę wózki bagazowe przestawić pod wejście na odloty. Wtedy to, będzie można bezpośrednio z samochodu prywatnego lub taksówki załadować swoje bagaże na wózek, a następnie udać się w kierunku "taśm" poszczególnych operatorów lini lotniczych... Ceny wody niegazowanej, bez komentarza.

  2013.04.19

  Karina

  Lotnisko na Ławicy jest jednym z najstarszych lotnisk w Polsce. Jego historia sięga 1913 roku, kiedy to władze niemieckie w podpoznańskiej wsi Ławica zbudowały lotnisko wojskowe. Pierwsze komercyjne loty pasażerskie miały miejsce już w 1921 roku. Wystartowały wtedy samoloty do Warszawy i Gdańska. Natomiast pierwsze zagraniczne połączenie miało miejsce w 1993 roku i było to połączenie z Dusseldorfem.

  Proszę ocenić: